loadingimg

Wczytuję dane...
  • Użytkownicy online: 0
  • Aktualny czas:
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Latarenka mała WZZI/LM
Cena:523,90 PLN
806,00 PLN
Koszty dostawy

Do ceny każdego zakupionego towaru, dochodzi koszt przesyłki. O kosztach dostawy klient jest informowany natychmiast po kliknięciu przycisku Kup Teraz ale przed przed zawarciem umowy.

Polityka prywatności

Polityka prywatności


Administratorem danych jest sklep internetowy stylowelampy.pl, dostępny pod adresem www.stylowelampy.pl prowadzony przez firmę JBT Sp J., wpisaną przez Sąd Rejonowy m.st. Warszawy w Warszawie do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000093542.
Siedziba firmy znajduje się w 05-820 Reguły, Al.Jerozolimskie 300.Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia będzie podanie swoich danych osobowych. Niezbędne są one przy:

  1. rejestracji nowego użytkownika
  2. logowaniu do sklepu
  3. składaniu zamówienia
  4. weryfikacji Twoich danych osobowych
Nasza baza danych osobowych jest wykorzystywana przez  jedynie w celu weryfikacji, kontaktu z zamawiającym i realizacji zamówienia. W żaden sposób dane te nie są udostępniane ani sprzedawane osobom czy firmom trzecim.Wyjatek stanowi przekazanie adresu i telefonu klienta  na formularzu wysyłki firmy kurierskiej. Dzięki temu kurier będzie mógł się skontaktować z Tobą w celu odbioru przesyłki. Więcej na temat firmy kurierskiej znajdziesz na stronie www.k-ex.pl .Zobacz również politykę prywatności firmy kurierskiej


Każda osoba powierzająca nam swoje dane osobowe ma prawo do ich wglądu. „Każdy Użytkownik naszego serwisu ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chce korzystać z naszych usług i udostępniać informacje o sobie. Jeżeli z jakiś względów nie życzysz sobie pozostawienia swoich danych osobowych to masz prawo do ich usunięcia lub nie korzystania z naszego serwisu.

„Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. masz prawo poprawiania, uzupełniania, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych.